Anasayfa Ara İletişim
 

Sayın anne ve babalar; Antalya’da yoğun iş temposu içinde olan anne ve babalar için çocuklarıyla ilgilenmek zor oluyor. Çocuklarda genelde bakıcı ve dershaneye bırakıldığı ya da 9 ay süresince devam ettiği Okul’un yaz programına
dahil olarak herhangi bir çevre değişikliği olmaması sebebiyle çocuklar için stres hali devam ediyor.

Yaz aylarının gelmesi ve okulların kapanması öğrenci ve ailelerinin tatil heyecanı yaşamasına olanak tanır. Yaz aylarını değerlendirmek isteyen aileler genellikle tatil’i seçerken bazı aileler ise çocuklarını yaz kurslarına göndermeyi düşünürler.
Yaz okullarının çocuğun üstünde bir çok olumlu etkisini de gözlemek mümkündür. Yaz okulları çocuğum kişisel gelişim ve sosyal ortam kazanmasında büyük rol oynar ve çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlar.
Günümüzde en çok kullanılan teknolojik ürün olan bilgisayar öğrencilerin başında saatler geçirmesine yol açıyor ve öğrenci bilgisayar ile ilgilenirken ders vs. hiç bir şey aklında olmuyor.

Okulun kapanmasıyla birlikte yaz okullarına başvurmayan öğrencilerin evde kalarak ders çalışması öğrenciye doğal gelmez. Çünkü o sene hep ders yapmıştır ve tatil’i hak etmiştir. Bu nedenle evde tek başına iken ders çalışmayı istemez.
Yaz okulunda etkinlik gösteren öğrenci keyifli vakit geçirdiği için yaz okuluna büyük bir istekle katılır ve
derslerini hiç kimsenin baskısı altında kalarak yapma zorunluluğunda kalmaz.

 

 

WebSayfam Domain, Hosting, Web Tasarım ile Web Sitesi Çözümleri